امروز:

Creative Suite 4 Master Collection

» نوع مطلب : نرم افزار کامپیوتر ،

http://soroush.lak.googlepages.com/15p0ah3.jpg
گستردگی نرم افزار در این محصول ادوبی به شکلی است که می توان گفت تمامی کاربران رایانه در جهان را پشتیبانی می کند و کمتر کسی است که از کامپیوتر استفاده کند ولی حداقل با یکی از محصولات موجود در این بسته استثنایی سرو کار نداشته باشد.

نرم افزارهای موجود در این بسته عظیم نرم افزاری:

http://soroush.lak.googlepages.com/15p0ah3.jpg
گستردگی نرم افزار در این محصول ادوبی به شکلی است که می توان گفت تمامی کاربران رایانه در جهان را پشتیبانی می کند و کمتر کسی است که از کامپیوتر استفاده کند ولی حداقل با یکی از محصولات موجود در این بسته استثنایی سرو کار نداشته باشد.

نرم افزارهای موجود در این بسته عظیم نرم افزاری:

- Adobe Photoshop CS4 Extended : دهمین نسخه فتوشاپ با قابلیت کامل سه بعدی سازی در نسخه جدید Extended !
- Adobe Premiere Pro CS4 : جدیدترین نسخه از نرم افزار بسیار مطرح ویرایش ویدیویی و میکس و مونتاژ دنیا که پس از چند سال انتظار هواداران آن سرانجام در روز گذشته در تاریخ ۲ ژولای ۲۰۰۷ رسما از سوی کمپانی Adobe عرضه شد !
- Adobe Flash CS4 Professional : جدیدترین نسخه از نرم افزار فوق العاده طراحی و پویانمایی دوبعدی و سه بعدی مطرح دنیا محصول کمپانی ماکرومدیا پیشین و محصول انحصاری کمپانی Adobe در حال حاضر که پیشرفت های چشمگیری در قیاس با نسخه های پیشین عرضه شده از سوی کمپانی ماکرومدیا کرده است !

- Adobe After Effects CS4 : جدیدترین نسخه از نرم افزار بسیار مطرح خلق ویدیو، تصاویر متحرک دیجیتالی و میکس و مونتاژ ویدیویی برتر دنیا که پس از چند سال انتظار هواداران آن سرانجام چندی پیش رسما از سوی کمپانی Adobe عرضه شد !

- Adobe Dreamweaver CS4 : جدیدترین نسخه از نرم افزار فوق العاده طراحی وب سایت محصول کمپانی ماکرومدیا پیشین و محصول انحصاری کمپانی Adobe در حال حاضر که پیشرفت های چشمگیری در قیاس با نسخه های پیشین عرضه شده از سوی کمپانی ماکرومدیا کرده است !

- Adobe Acrobat 9.0 Professional Extended: جدیدترین و قدرتمندترین نرم افزار PDF ساز دنیا محصول انحصار کمپانی Adobe !

- Adobe Soundbooth CS4 : نرم افزار بسیار حرفه ای و قدرتمند ویرایش و میکس صوتی دنیا و جایگزین بسیار قدرتمند نرم افزار بزرگ پیشین Adobe Audition کمپانی Adobe که به یکی از بزرگترین نرم افزارهای ویرایش و میکس صوتی دنیا مبدل شده بود، و اکنون در نسخه جدید به Adobe Soundbooth CS4 تغییر نام داده است و ویژگی های متعدد و بیشماری را شامل می شود در سطح کلاس A جهانی در اختیار کاربر قرار می دهد.

- Adobe Encore CS4 : نسخه جدید نرم افزار حرفه ای و بسیار قدرتمند Encore CS4 مختص ساخت فیلم و DVD های حرفه ای و درجه یک سینمایی و همچنین خلق و انتشار فیل با کیفیت های کلاس یک جهانی HD بر روی لوح های فشرده Blue-Ray !

- Adobe Illustrator CS4 : آخرین و قدرتمندترین ویرایش از یکی از قدیمی ترین و مطرح ترین نرم افزارها و مجموعه ابزارهای طراحی دنیا که به شما امکان خلق طرح های هنری و زیبا به اصطلاح ClipArt را با استفاده از ابزارهای خاص خود می دهد .

- Adobe InDesign CS4 : جدید ترین نسخه از نرم افزار فوق العاده کمپانی Adobe برای طراحی تمامی محیط ها و مدیریت لایه های مختلف آنها . سازگاری کامل با تمامی نرم افزار قدرتمند طراحی Adobe Photoshop®, Illustrator®, Acrobat®, InCopy®, and Dreamweaver® ازویژگی های خوب این نرم افزاراست .

- Adobe Fireworks CS4 : ابزار فوق العاده کمپانی پیشین ماکرومدیا و Adobe کنونی برای پیشبرد سریع عملیات طراحی صفحات وب و ساخت مدل ها و نمونه های متععد برای بکار گیری در صفحات غنی اینترنتی .

- Adobe Contribute CS4 : ابزاری بزرگ برای به روز رسانی و ویرایش بسیار سریع و قدرتمند وب سایت ها و وبلاگ ها با استفاده از نرم افزارهای متعدد جانبی درونی اش .

دیگر نرم افزارهای جانبی کمپانی Adobe موجود در این پکیج ارزشمند :
Adobe Bridge CS4 , Adobe Version Cue CS4 , Adobe Dynamic Link CS4 , Adobe OnLocation™ CS4


* Adobe InDesign® CS4
* Adobe Photoshop® CS4 Extended
* Adobe Illustrator® CS4
* Adobe Acrobat® 9 Pro
* Adobe Flash® CS4 Professional
* Adobe Dreamweaver® CS4
* Adobe Fireworks® CS4
* Adobe Contribute® CS4
* Adobe After Effects® CS4
* Adobe Premiere® Pro CS4
* Adobe Soundbooth® CS4
* Adobe OnLocation™ CS4
* Adobe Encore® CS4
* Adobe Bridge CS4 (offers direct access to Version Cue® and Adobe® Device Central)
* Adobe Dynamic Link
* Adobe Media Player
پسوورد فایل : www.4udl.mihanblog.com

http://soroush.lak.googlepages.com/download.icon.jpg
نوشته شده در : چهارشنبه 18 دی 1387  توسط : سروش .    نظرات() .

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات